מעברי דירה הם דבר נדיר ומשוגע לרוב את מדמיינת את עצמך רובצת בערימה של בגדים מדובללים חושבת מתי נסיים מתי נתחיל כבר בבית החדש אבל דעי לך שאת לא לבד תסמונת הפוסט מעבר שכיחה במדינה כגון ישראל בה אנו נאלצים לחוות מעברי דירה רבים לאור מצב השכירויות בשוק הנדלן ישראלי. מה עושים?

את יכולה לרוץ במעגלים למשוך בשיער ואפילו לברוח לבתי קפה שכונתיים בכדי לא להתמודד אני מציעה לך לקחת את עצמך בידיים ולהבין שזהו החלק היפה שבחיים

ההתחלות החדשות האלה בהן את מוצאת את עצמך במקום חדש הרי לא סתם נאמר משנה מקום משנה מזל. אז איך להתכונן לזה?

עשי רשימה מסודרת של כל החפצים שאת באמת צריכה הרי שתינו יודעות שאת החולצה ההיא שכבר מאסת ללבוש לא תלבשי שנית ויש מספיק אנשים שאפשר להטיב עמם ולתרום להם אז קחי בחשבון שזוהי הזדמנות מדהימה לעשות סדר ולהיפטר בחפצים שאין בהם שמוש.

ארזי את החצפים שלך לפי חדרים . כן אני יודעת שזה נשמע מסודר מידי אבל למרות זאת זה יקל עליך בתהליך ההובלה. אין כמו להגיד לבקש מצוות ההובלות להניח מראש כל ארגז בחדר החדש שלו. אחרי הכל אין כמו לפרוק את הכל בצורה מסודרת.

קחי לך זמן לעשות סקר שוק קצר הרי אנחנו כבר יודעות  שכשרוצים לקנות מוצר כמו בכל מסע קניות אנחנו טורחות לבדוק איפה זול ואיפה לא. אם את יושבת וקוראת את זה קרוב לוודאי שאת יודעת כיצד להריץ חיפוש קליל בגוגל. שעתיים קלות יספיקו לך בשביל לבקש מספר הצעות מחיר להובלה, עשי את זה אונליין בטפסי צור קשר. אנחנו נותנים את המחיר המעולה בשוק ההובלות ואל תשכחי לבדוק גם המחיר המעולה שלנו להובלת דירה.

חברות הובלות רבות משתמשות לאחרונה בממשק חוסך זמן שנקרא מחשבון הובלות , מין טופס שימושי שם תתבקשי למלא שאלון קצר עם פרמטרים שונים לחישוב המחיר של הובלה זו דרך מעולה ללמוד להעריך את המצב  ולקבל הצעה קורקטית בזמן קצר.

בכל מקרה שמחה אם הייתי לך לעזר מה שאני אומרת קחי את זה בקלות.
התחלה חדשה בית חדש צבע חדש עיצוב חדש ומעבר מדהים.

בהצלחה
צוות הובלות NOW