בזמן שבימים אלו מכוונים את השעון הישראלי לגרסת הקיץ שלו מתחילים מחירי הדירות באיזורים מבוקשים כמו תל אביב (או בכלל באיזור גוש דן), ירושלים וחיפה ושאר הערים הגדולות בישראל לטפס ולטפס.

אני אינני קשור ישירות למקצוע ההובלות ועובד כעורך תוכן / כותב מאמרים אך לצורך סדרת מאמרים שאני עומד לכתוב ולפרסם ברשת (מאמר זה הוא חלק מאותה סדרה) עשיתי מחקר רציני בעזרת חברת הובלות NOW על סוגי ההובלות הנפוצים, איך משיגים הובלת דירה או הובלת עסק בזול ועוד.

אז, אילו סוגי הובלות נפוצים בשימוש ?

הובלות קטנות

מונח שלא רבים מכירים הוא הובלות קטנות. סוג הובלה פופולרי בשימוש בקרב רווקים, צעירים וכו' אשר לא מחזיקים בציוד רב ולא בריהוט כבד שיש לרוב למשפחה ממוצעת. מכיוון שתכולתם מועטת אין צורך בצוות מובילים רחב ולכן ניתן להנות מהובלה קטנה במחירים נוחים במיוחד.

הובלה קטנה היא הובלה של דירה בגודל 1-5 חדרים ולרוב הובלה בה בעל הדירה מעדיף לארוז בעצמו וכך לחסוך בעלות הסופית של ההובלה.

 

הובלת דירה סטנדרטית

80 אחוז מכלל ההובלות הן הובלת דירה וזאת למרות שעסקים רבים, משרדים וחנויות משתמשים בשירותי הובלה בעת מעבר עסק אין להשוות את כמות ההזמנות של הובלת דירה, בעיקר בתל אביב וגוש דן.

הובלת דירה סטנדרטית מבוצעת לרוב עבור משפחה בת שלושה עד חמישה נפשות. ניתן להזמין הובלה עם אריזה אך אם אתם עוברים דירה עם ילדים מומלץ בחום לשתף את הילדים בתהליך האריזה כך שהמעבר דירה לא יהפוך לאירוע טראומתי בעבורם אלא היה לחוויה משפחתית ככל הניתן.

טיפ לאריזה:
ארזו מראש מתוך מחשבה איזה קרטון הולך לאיזה חדר בדירה הבאה אליה אתם עוברים וסמנו אותו בהתאם. כמו כן, מומלץ לנהל רישום מה כולל כל קרטון.

הובלת משרדים

מעבר משרד היא אחת הבקשות הנפוצות אשר מקבלות חברות הובלות לרוב, ההזמנה היא בעבור הובלה פלוס אריזה, מסיבה זאת כאשר אתם זקוקים לשירותי הובלת משרד ורוצים לעשות את זה בצורה נכונה, בחירה של חברת הובלה מקצועית היא צורך קריטי.

טיפים להובלת משרד:
הובלת משרד היא הזדמנות לבצע ספירת מלאי.
הובלת משרד היא הזדמנות לשדרג תשתיות תקשורת.
הובלת משרד היא הזדמנות לשלוח מסמכים לארכיב.

הובלות דירות

הובלת חנות בגדים

אם אתם הבעלים של חנות בגדים ורוצים לשנות מיקום, להזמין שירותי הובלה זוהי הדרך המומלצת. כל חברת הובלות דירות רצינית מחזיקה בציוד אריזה יחודי ואיתם תוכלו להעביר את החנות שלכם בצורה מהירה ותוכלו לחסוך ימים בהם חנות הבגדים סגורה ללקוחות.

טיפים להובלת חנות בגדים:
אם החנות שלכם מחולקת לפי מחלקות ארזו לפי מחלקה וסמנו את הקרטונים לפי מחלקה כך שתוכלו לפרוק ישירות אל האיזור הרצוי בחנות החדשה.

הובלה עם מנוף

אם אתם זקוקים להובלה של פריטים מיוחדים, ציוד או חומרי בנייה, הובלת פסנתר או ציוד שלא ניתן להוביל במדרגות, תזדקקו למעלית משא או מנוף נייד אשר מסוגל ע"י שימוש במנוף להרים את הציוד ישירות לחלון הראשי או מרפסת הדירה.

הובלה עם מנוף נפוצה במיוחד בשימוש ע"י קבלנים אשר מעוניינים להכניס שקי מלט, חול ושאר חומרי בנייה אל המען בצורה מהירה ומבלי ללכלך את חדר המדרגות.

אלו הן סוגי ההובלות הנפוצות ביותר, מקווה שמצאתם מאמר זה כמועיל ומעניין.